19 czerwca 2016

RÓŻE & V33
                                               


Dziś będzie post techniczny i trochę botaniczny. Najpierw o moich ukochanych różach. Uwielbiam je fotografować dlatego pomęczę Was kilkoma ich zdjęciami. Osoby spostrzegawcze na pewno zauważyły, że na jednym ze zdjęć są przewiązane różową wstążką papierowe rurki. Kto używał ten wie, że zabieram się za plecionkę. Powstanie koszyk, ale o tym w następnym poście jak projekt będzie gotowy.
Teraz technicznie - V33 - pewnie wiele z Was wie co ta nazwa oznacza. Farba z serii "Renowacja...".
Postanowiliśmy zmienić wygląd naszej łazienki, czyli dopasować ją kolorystycznie do reszty mieszkania. Wymiana kafli to dwa tygodnie wyjęte z życiorysu i najważniejsze kilka tysięcy ubytku w finansach. Jest jednak wspaniała alternatywa - farba do renowacji. Bardzo łatwo nakłada się ją na płytki ceramiczne, pięknie je kryje i bez względu na to jaki kolor jest pod nią zawsze jest ten sam kolor na wierzchu.
My wybraliśmy kolor "Biały Pieprz" na ściany i "Ziemia Afryki" na podłogę. Zdjęcia w łazience (przynajmniej mnie) zawsze kiepsko wychodzą, złe światło, złe ujęcie .......
Wszystkim, którzy myślą o zmianie koloru płytek ceramicznych bez konieczności ich skuwania lub zmianie koloru mebli bez wymiany ich na nowe proponuje zainteresować się wszystkimi produktami firmy V33.
https://www.facebook.com/MadeByGoshiahttps://www.pinterest.com/GosiaGrobelna/https://www.etsy.com/shop/MadeByGoshia

6 komentarzy:

 1. Witam chciałam dopytać o kolor. To jest taki jasny szary czy brudna biel?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest bardzo jasny szary, nazywa się biały pieprz

   Usuń
 2. interesuje mnie zdjecie podłogi. Zastanawiam się nad malowaniem na kolor Ziemia Afryki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam chciałabym się dowiedzieć czy biały pieprz jest odcieniem ciepłej czy zimnej szarości? Pozdrawiam! PS Metamorfoza super i róże też :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo chciałabym zobaczyć jak wyszła podłoga - ciekawi mnie kolor Ziemia Afryki w realu.. Szkoda, że ich nie zamieściłaś :(

  OdpowiedzUsuń